Hakkımızda

[trx_columns margins=”” bottom=”large”][trx_column_item][trx_title type=”2″ align=”left” top=”tiny-” bottom=”medium”]Rönesans Veteriner[/trx_title]

Rönesans Veteriner izmir, Alsancak semtinde 7 gün 24 saat köpek hastalıkları, kedi hastalıkları ve koruyucu veteriner sağlık hizmeti vermektedir. 2007 yılında kurulmuş bir merkezdir. Rönesans veteriner şikayet edilen kedi köpek hastalıkları tedavi ve operasyon işlemlerini profesyonel olarak 15 yılı aşkın süredir, 24 saat hizmet veriyor. Kurulduğunuz günden günümüze, izmir veteriner hizmetlerini gece açıklamak için uzmanlaşan profesyonel kadrosu ile başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Rönesans Veteriner, 24 saat veteriner sağlık hizmeti ile İzmir’de veteriner hizmetlerini Bostanlı, Karşıyaka, Bornova, Buca, Göztepe, Çeşme, Alaçatı, Urla, Çiğli, Güzelbahçe gibi semt ve ilçelerin yanı sıra çevre illerden Aydın, Denizli ve Manisa ‘daki hayvan severlere ve minik dostlarımıza sunmaktan mutluluk duyar.

Amacımız

  • Hasta ve hasta sahiplerimiz için iç parazit ve kene, pire gibi dış parazitlerden koruntır.
  • Bünyemizde veteriner hekimler ve teknikerler tarafından yapılan sağlık kontrolleri, bulunmaktadır fakat kendi şirketimizde yapılan tahlil ve tetkikler ile vakit kaybetmeden direkt teşhise gidilebilmektedir.
  • Gerektiğinde kemik ve eklem ameliyatları, kanser cerrahisi, organ cerrahisi ve kısırlaştırma 15 yıllık ameliyat tecrübesiyle Veteriner Hekim Doğa ERDİNÇ ve ekibi ile yapılmaktadır.

Rönesans Veteriner şikayet edilen bir çok hastalık ve rahatsızlığa çare olarak meşhur olmuştur. 24 saat sahipli ya da sahipsiz hayvan ayırt etmeden, bütün dostlarımıza ayrım gözetmeksizin en hassas ilgi ve düzenleme hizmet içindir.

Rönesans Veteriner sikayet etmeden çalışıyor!

Rönesans veteriner 24 saat yorucu bir tempoya ek olarak kliniğimiz hekimleri güncel gelişmeleri katlanmıştır yurtiçi ve yurtdışıında ki seminer ve kongreler ile güncel ve tedavi amaçlılarını sunmaktadır.

“Sağlıklı hayvan, mutlu insan!” sloganı ile yola çıkıp her gün şifa ve mutluluk dağıtmak için çabalıyoruz.

[trx_button align=”left” link=”/iletisim/” class=”fl” top=”null”]İletişim ve Ulaşım[/trx_button][/trx_column_item][trx_column_item][trx_image url=”593″][/trx_column_item][/trx_columns]