Acil Servis

[trx_columns margins=”” bottom=”large”][trx_column_item][trx_title type=”2″ align=”left” top=”tiny-” bottom=”medium”]7/24 Acil Servis[/trx_title]

Rönesans Veteriner ekibi, evcil hayvan acil durumlarının ne kadar zor ve endişe verici olduğunu anlıyor ve bunun için dostlarımız ve sizi 24 saat hizmet veriyoruz. Bu nedenle, evcil hayvanınızın acil bakıma ihtiyacı olduğunda ve ne zaman yardıma ihtiyacı olduğu konusunda yardımcı olmak için her türlü teknik donanım, altyapı ve ekibe sahibiz. Acil müdehaleler 7 gün 24 saat veteriner hekimlerizmiz tarafından yapılmaktadır. Doktorlarımızın ve eğitimli hayvan bakım personelinin, açık olduğumuz saatler boyunca, tatiller de dahil olmak üzere, yılın her günü acil durum hizmetleri sunabileceğini bilmenizi isteriz.

Tecrübeli hekimlerimizle günün her saatinde trafik kazası, yüksekten düşme vb. acil durumlarda hızlı müdahale, doğru teşhis ve tedavi uygulayabilmektedir.

Acil durumlarda son teknoloji CR röntgen cihazı ile anlık görüntüleme sonuçları alınması ve tespitte bulunulmasının yanında, en yeni teknolojik imkanlarla donatılmış laboratuvar birimimizle seri bir şekilde tahlil yapılması sağlanabilmektedir.

Rönesans Veteriner’de 7 gün 24 saat boyunca herhangi bir acil müdahele gerektiren durumlarda operasyon seçeneği dahil tüm tıbbi müdahaleler yapılabilmektedir.

[/trx_column_item][trx_column_item][trx_image url=”760″]
[trx_image url=”762″][/trx_column_item][/trx_columns]