Ağız Sağlığı

[trx_columns margins=”” bottom=”large”][trx_column_item][trx_title type=”2″ align=”left” top=”tiny-” bottom=”medium”]Ağız Sağlığı[/trx_title]

Diş fırçalamadan haftalar, aylar hatta yıllar geçtiğini düşünün. Önemli olmasına rağmen, evcil hayvan bakımında en çok ihmal edilen konulardan biri diş bakımıdır. Rahatsız edici ağız kokusu ve sarı dişler uzun vadede ciddi ve masraflı bir sağlık problemine dönüşebilir. Yetişkin köpekler ve kedilerin tahminen %85’inde iki yaşına geldiğinde ağız ve diş hastalıkları meydana gelmektedir. Bu durum sadece ciddi bir rahatsızlık yaratmakla kalmaz, aynı zamanda evcil hayvanınızın genel olarak sağlıklı bünyesine zarar verebilecek ve organlarında enfeksiyona neden olma riski yaratır. Evcil hayvanlarımızın bize dertlerini anlatamadıklarını unutmamamız gerekir!

Rönesans Veteriner İzmir’de diş hekimliği özel ilgi alanlarımızdan biridir. İyi bir ağız sağlığı sağlamak için sizinle birlikte, can dostumuz kedi ve köpeklerimizin ağız sağlığını bir ekip olarak iyileştirir ve koruruz. Rutin önleyici bakım da dahil olmak üzere eksiksiz evcil hayvan hekimliği hizmetlerimize ek olarak, mevcut ağız sağlığı sorunları için Rönesans Veteriner İzmir’de ileri yöntemlerle tedavi imkanı sunuyoruz. Ayrıca rutin diş fırçalama gibi yöntemler için ev bakımında minik dostlarımızın sahiplerini de eğitmekten mutluluk duyuyoruz. Minik dostlarımız için ağız hijyeni ve diş bakımı konusunda en iyisini sunmak için her geçen gün teknik ve donanım olarak kendimizi geliştiriyoruz.

[/trx_column_item][trx_column_item][trx_image url=”766″]
[trx_image url=”767″][/trx_column_item][/trx_columns]