Genel Cerrahi

Rönesans Veteriner’de evcil hayvanlarımız için güvenli ve başarılı ameliyat yapmak için donanımlıyız. Cerrahi hastalarımızın her biri prosedürü sırasında yakından takip edilmekte ve hastalarımızın ameliyat öncesi, ameliyatı esnasında ve sonrasında olabildiğince konforlu olmasını sağlamak ve acı çekmelerini önlemek için aktif bir şekilde ağrı yönetimi yapmaktayız. Veteriner ekibimiz istikrar ve titizlikle her hasta için en iyisini sunmayı hedefler ve sağlamaya çalışır.

Rönesans Veteriner cerrahi alanında ileri teknik ve teknolojiler kullanarak her türlü yumuşak doku cerrahisi, tümör, fıtık gibi operasyonları başarıyla gerçekleştirebilmektedir.

Yaptığımız başlıca yumuşak doku operasyonları: Göz, kulak, burun, boğaz, mide, bağırsak, karaciğer, böbrek, idrar kesesi, idrar yolu, kısırlaştırma, sezaryen, meme tümörleri, anal kese vb. uygulamaları.

Her operasyon öncesi insanlarda da uygulanan güvenli ameliyat için gereken anestezi öncesi laboratuvar çalışmaları rutin olarak yapılmakta ve en uygun anestezi seçilebilmektedir. Operasyon öncesinde uygun olmayan hastaların tespiti durumunda operasyonun ertelenmesi ya da iptal edilmesi durumları söz konusu olur.

UYARI:

Estetik amaçlı köpeklerde kulak, kuyruk kesimi ve kedilerde tırnak sökümü gibi cerrahi işlemler Rönesans Veteriner’de kesinlikle yapılmamaktadır.