Hasta Yatış

[trx_columns margins=”” bottom=”large”][trx_column_item][trx_title type=”2″ align=”left” top=”tiny-” bottom=”medium”]Hasta Yatış[/trx_title]

Gerektiğinde siz rahat uyuyun, evcil dostunuz da kritik dakikaları profesyonel bir ortamda geçirerek sağlığına kavuşsun!

Evcil hayvanlarınızın sağlığı için sizin adınıza, gerektiğinde gece gündüz demeden 24 saat başında iyi olması için bekliyoruz. Kliniğimiz aynı zamanda tam teçhizatlı bir tıbbi, teşhis, cerrahi ve kritik bakım tesisidir.

Size kolaylık sağlamak için iyi geniş stoklara sahip bir eczaneye sahibiz ve bir takım veteriner reçeteli diyet evcil hayvan mamalarını da bulunduruyoruz. Veteriner hekimlerimiz evde beslenen hayvanınıza özel bir beslenme planı ile hastalıktan kurtulana dek ilaç ve diyetlerini düzenler.

Rönesans Veteriner ayrıca, köpekler ve kediler için yatılı tedavi hizmetleri sunmaktadır. Özel Yoğun bakım kabini sayesinde gece gündüz hastalarımızın ihtiyacı olan standartlar sağlanmaktadır.

Yine ameliyat sonrası küçük dostlarımız kendine gelene dek yoğun bakım kabininde anesteziden konforlu bir uyanma sürecini de yaşamaktadırlar.

[/trx_column_item][trx_column_item][trx_image url=”845″]
[trx_image url=”846″][/trx_column_item][/trx_columns]