Laboratuvar

[trx_columns margins=”” bottom=”large”][trx_column_item][trx_title type=”2″ align=”left” top=”tiny-” bottom=”medium”]Laboratuvar[/trx_title]

Laboratuvar hizmetlerinde ileri teknik, teknoloji ve cihazlar kullanarak hastalıkların tanı ve tedavilerini başarıyla gerçekleştirebilmektedir.

Kliniğimizde laboratuvar cihazlarında dünyanın ilk sıralarında yer alan güvenirliliği kanıtlanmış İDEXX cihazları tercih edilmiştir.

Veteriner hekimler tarafından kan, idrar, dışkı muayeneleri hızlı bir şekilde tahlil edilerek sonuçlara kısa sürede ulaşılabilmektedir.

Gerekli durumlarda deri kazıntısı, kültür antibiyogram ve biyopsi uygulamaları başarıyla gerçekleştirilmektedir.

Tıbbi ve bilimsel yöntemlerin sürekli takip edildiği yeni teknik ve cihazların uygulamaya alındığı kendini geliştirmeyi hedefleyen felsefemizle hastalara daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Leishmania (leişmanya), Ehrlichia (kene hastalığı), Toksoplazma, Distemper (gençlik hastalığı), Parvo viralenterit (kanlı ishal), Korona virüs (FCoV), Kedilerde Fip hastalığı, FIV (kedi AIDS) gibi hastalıklar için testler yapılmaktadır.

Kliniğimizde; kedi Ve köpek veteriner kan tahlili fiyatları için İzmir Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası asgari ücret tarifesi uygulanmaktadır.

[/trx_column_item][trx_column_item][trx_image url=”678″][/trx_column_item][/trx_columns]